Divatos jelszó manapság, hogy szeressük önmagunkat, mert csak így élhetünk kiteljesedett, boldog életet. Miközben sejtjük, hogy tényleg van ebben valami, a gyakorlati megvalósítás annál nehezebbnek tűnik. Mintha másokat sokkal könnyebb lenne szeretni, megbecsülni, elfogadni, mint saját magunkat.
A beszélgetésen arról lesz szó, hogyan ápolhatunk szeretetteli, gondoskodáson és elfogadáson alapuló viszonyt önmagunkkal. Hogyan fogjunk hozzá a kapcsolat felépítéséhez, és mit tehetünk nap mint nap azért, hogy ez a kapcsolat fennmaradjon.
Beszélgetünk majd arról, hogyan segít ebben a testünk és az ő jelzései. Hogyan léphetünk kapcsolatba a bennünk zajló folyamatokkal – legyenek azok akár testi, akár lelki természetűek? Hogyan válhatunk saját magunk legjobb barátjává?
A beszélgetést vezeti: Zádrovich Aliz test-lélek terapeuta, szomatodráma játékvezető
A belépés ingyenes, de adományt elfogadunk. (Az adomány ajánlott összege 1000 Ft).
Mikor? 2018.március 13., 17:30-19:00
Hol? Hétholdház: Lövőház u. 24., félemelet 1., 1-es kapucsengő
FONTOS: Részvételi szándékodat kérlek, feltétlenül jelezd az info@bodyandlife.hu-n.